_,.-=FanFiction=-.,_

Nikdy nepřemýšlím o budoucnosti, protože přichází přiliš rychle.

Statistika

Rudý Samet

Kapitola 1:O 4 roky později

Kapitolka čííííslo jednaaaa :)

Harry zrovna vyšel ze svého stanu.Bylo to včera, co složil zkoušku a je z něj Bystrozor.Jeden z nejlepších

 

.Za pár dnů na škole v Tach-Wan se toho naučil tolik jako za celé jeho studium v Bradavicích.Byly to sice velice staré a náročné kletby, ale Harry si s tím hlavu nelámal.

 

Jeho touha po vědění byla pořád větší a větší.Ještě, když odcházel ze školy se rozhodl, že musí jet do Anglie a podpořit je.

 

Všichni kouzelníci v Anglii ztrácejí naději.Je to tam zamořeno neživými a jediný, kdo je schopný se Grindewaldovy je Brumbál, o kterém se samo sebou v jednom kuse píše v novinách.

 

Harryho vzhled se dost změnil.Vlasy mu padaly do očí a často si je dával za uši nebo je jednoduše schoval pod čepec.Jeho vlasy byly pořád uhlově černé, až na konečky které měl zářivě bílé.Brýle už od prvního roku nepotřeboval, protože se naučil zvěromágství.

 

Dost se divil, když zjistil, že místo jelena na jeho místě stoji levhart.Kdybyste si Levharta prohlédly pořádně všimnete za prvé spousty chlupům, které byly zabarveny bíle a černo flekatě.Jeho neustále do tmy zeleně svítící oči dávaly tomuto tvoru obrovskou sílu a vyzařovala kolem něj jaká si aura.

 

Dále se toho moc nezměnilo.Jeho obličej schytal pár drobných jizviček, ale rozhodně se vyplatilo když mu z čela hned druhý den odstranily jeho jizvu…..už nemusel vnímat tu hroznou bolest když se postavil tváří v tvář Voldemortovy.Už ne.

 

Harry Jednoduchým plynulým pohybem změnil hnědý stan na malinký váček, který si zastrčil do kapsy.

 

Na tom samém místě už nestál Harry, ale Levhart sněžný(kouzelný tvor) a nadpozemskou rychlostí běžel a vyhýbal se všem stromům, kořenům a jiným překážkám.

 

Nádherná obloha a slunce v západu celému představení dodávalo přímo neuvěřitelnou hodnotu.Zlatavá záře všeho kolem byla přímo uchvácející.Harry běžel několik dnů – možná týdnů.Spal jen minimálně.

 

Čím více se bude zdržovat tím více zemře lidí.

 

 

Byl zrovna úplněk… hustá tma a bílá čmouha se plížila temným lesem, ve kterém už nehodlala být dlouho.

Levhart se opatrně plížil a dával pozor, aby zlámal při cestě lesem co nejméně větviček.

 

 

Před sebou uviděl dvě světélka.Nepochybně kouzelníky.Snažil se proplížit se k nim co nejblíž.

 

„Ale no tak Kate….“Ozval se chlapec s hnědýma vlasama.

 

„Vůbec ničemu nerozumíš, Justine!!!“Odsekla mu tvrdohlavým hlasem dívka.Zrovna ji ozářil svit měsíce.Měla černé vlasy modré oči a vypadala dost ospale.

 

„To, že jsme zašly tak hluboko je beztak jenom tvoje vina!“Nechala se slyšet dívka se jménem Kate.

 

„To ten pakouš Limbrate nás poslal prozkoumat zdejší zeminu!Jediné štěstí, že zítra odchazí..“Oddechl si hlasitě Justin.V tom se přímo, za nimi ozvalo vití.Justinovy a Kate asi došlo, že tohle už není hra a rychle se rozeběhly.

 

Les už nebyl tak temný jako před tím, ale stále byl dost hustý.Harry se jejich zběsilým prkem dobře bavil.Pro něco tahle rychlost byla něco jako procházka.

Harry si z nich však nedělal starosti, jen chtěl vědět jestli ho dovedou do Bradavic.Byly, už z lesa skoro venku, když je vlkodlaci dohnaly a "lehce" jim podrazily nohy.

To byl už Harry přeměněný zpět na člověka A vytáhl hůlku.Hned první vlkodlak odletěl pod náporem silné, tlakové vlny a potom jednou rychle švihnul hůlkou, jakoby bičem a na druhém vlkodlačím těle, které se zrovna sklánělo k nebohé dívce se objevil velký rozžhavený šrám.Vlkodlak zakňučel a začal sebou cukat, jakoby byl v bolestné agónii.

Harry opatrně sebral dívku a kluka ze země a odtáhl je za jeden ze stromů, kde tiše vyčkával.

"Kdo jste?"Zeptala se dívka.A vyděšeně sledovala jak se vlkodlak opět zvedá a protahuje se jakoby se mu nic nestalo.

"Říkají mě irbis…"Ozval se Harryho hlas z pod kápě.to co řekl byla teoretická pravda.(Levhart sněžná je jinak přezdíván jako irbis.)

V tom se Harry zvedl a potichoučku je nocí odvedl na hrad.Ve svitu měsíce bylo jasně vidět, jak se Kate v uhlové černých očích třpytí slzy.

"Co vás proboha přimělo, chodit v tuto noční hodinu do Zapovězeného lesa?"Zeptal se Harry.Takové vycházky pro něj byly v Bradavicích denní rutinou.Rozhodně by, ale nezašel tak hluboko to lesa a ještě k tomu při měsíčku..

"S Kate jsme dělaly pokus s kouzlem bombardo…"Ujal se vysvětlování Justin.

"A jaksi se nám nepovedlo při hodině s Profesorem Grehemem.To je ředitel Zmijozelu a profesor obrany proti černé magii. "Dopověděla za něj Kate.

"A kvůli tomu vás poslal do zapovězeného lesa?"Nechtělo se věřit Harrymu, že a na smrt do lesa plného krvežíznivých vlkodlaků.

"No….včetně učebny jsme mu rozmlátily i kabinet, kde byly všechny jeho věci…."Zatřásl nešťastně hlavou Justin.

To už stály u vstupu do ředitelny, ale byl tu jeden háček…."Znáte heslo?"Zeptal se jich Harry utrápeně.

"Ne.."Zavrtěly obě děti záporně hlavou.

"Já ano …"Ozval se jim za zády cizí hlas plný pomstychtivého zadostiučinění.

Poslední komentáře
06.07.2009 16:11:34: Tak to se panu profesorovi nedivím. :)
 
Každý se může rozzlobit. To je snadné. Ale rozzlobit se na tu správnou osobu, správnou měrou, ve správný čas a pro správné důvody, to už tak snadné není.